+38 (067) 918-74-74 (багатоканальний)

facebook-30.png  instagram-30.png  viber_icon.png

Сухий (піщаний) грунт? Не знаєте що посадити?

Ми підготували ТОП рослин саме для Вашої ділянки.

Садівникам треба добре попрацювати, щоб виростити сад на піщаному ґрунті. Адже рослини не дуже полюбляють такий ґрунт, тому що він взимку швидко промерзає, бідний на поживні речовини та погано тримає вологу. Але є рослини, які чудово його переносять. І вибір таких рослин, до речі, не такий вже й малий❗

Тож давайте знайомитись!

➡Пухироплідники- абсолютно невибагливі, дуже ефектні та швидкоростучі рослини. Декоративні протягом усього вегетаційного періоду своїм листям, квітами і плодами.

➡Сніжноягідник прикрасить сад своїми довгими витончено зігнутими пагонами та великими, округлими, рожевими ягодами, які, немов, перлини тримаються на кущі аж до зими,а ще це чудовий медоносний, морозостійкий, надзвичайно декоративний кущ.

➡Вічнозелений ялівець, компактний за формою, морозостійкий, зі сизувато-зеленою хвоєю ефектний у будь-якому куточку саду.

➡Приголомшливої краси барбариси збагатять сад яскраво-червоними, пурпурними, малиновими барвами. Елегантні в поодиноких посадках, незамінні при створенні композицій, бордюрів і живих огорож, що виглядають просто заворожуюче. Стійкі до засухи, витримує загазованість, стійкі до пилу і кіптяви.

➡Перстач кущовий (лапчатка кущова) з червня по жовтень прикрасить сад своїми білими, насичено-помаранчевими, рожевими квітами. Лапчатка вважається посухостійкою рослиною. Однак для гарного росту і цвітіння рекомендується стежити, щоб ґрунт не пересихав.

➡Глід їстівний. Це невелике деревце з колючими червонувато-коричневими пагонами, з червоно-біло-рожевими і запашними квітами, що нагадують аромат мигдалю, та цілющими ягодами не тільки прикрасить сад, а й допоможе при лікуванні захворювань серця, судин, нормалізації тиску і травлення, подолання перевтоми, безсоння.

➡Дерен білий (кизил) ціниться як декоративна рослина, у якої красиве листя, ранній період цвітіння та красиві корисні плоди. Кизил невибагливий, морозостійкий, добре переносить стрижку. Можна формувати, як у вигляді куща, так і дерева.

➡Серед багаторічних квіткових рослин гарно почуваються на такому ґрунті гайлардія. Її досить великі квітки дуже яскраві, темно-рожево-малинові з жовтими кінчиками. Квітне рясно і тривало з середини літа до заморозків. Гайлардії воліють сухі й легкі ґрунти, це відмінні кандидати для бідного піщаного ґрунту.

➡Золотарник - один з найбільш мінливих трав'янистих багаторічників не тільки за розмірами, цвітінню і характером росту, але і за вимогами до місця вирощування. Він відмінно пристосовується навіть до самим убогим ґрунтів і може рости як у важкому, так і в легкому ґрунті.

➡Живучка. Всі представники цього роду дивують своєю здатністю рости навіть в самих невідповідних умовах. Найбільшої декоративності цвітіння живучки досягають в живильному ґрунті, але красу листя і оригінальні забарвлення вони краще виявляють на бідному ґрунті. Повзучі пагони, укореняються в пазухах листя, дозволяють живучкам ефективно заповнювати простір. Рослини дуже відрізняються одна від одної, але завжди виглядають як розкішні й оригінальні декоративно-листяні дикунки, здатні прижитися де завгодно.

➡Лаванда. Складно уявити підходящу декоративну рослину для вирощуванні на піщаних ґрунтах, ніж лаванду. Це прекрасне рішення для бордюрів і міксбордерів, контейнерів та балконних ящиків.

➡Шавлія є справжньою знахідкою для саду. У неї неможливо не закохатися. Завдяки міцним, високим і не зовсім високим квітконосам кущ зберігає свою привабливість протягом усього вегетаційного періоду. У літній період над великим довгастим, злегка зморшкуватим, ароматним листям майоріють рожеві, білі, фіолетово-сині колосовидні суцвіття.

➡Добре зарекомендували себе на піщаних ґрунтах айстра,гвоздика, вербаскуси, коров’як, декоративні злаки.

➡З однорічних квітів: чорнобривці, космея, календула, настурція, портулак.

Як бачите любу ділянку, яким би сухим не був грунт, можна перетворити у квітучий оазис.

Повернення до списку