+38 (067) 918-74-74 (багатоканальний)

facebook-30.png  instagram-30.png  viber_icon.png

Доставка

Усі рослини які представлені в інтернет-магазині-для відкритого ґрунту. Висилаються із закритою кореневою системою. Коріння упаковане у зволожені дерев'яні опилки, що дозволяє добре переносити пересилку або у контейнерах.

Пересилка виконується за допомогою швидкісних служб доставки по всій території України:

  • Нова Пошта
  • Делівері

Замовлення приймаються: 

  • грудень - червень і виконуються протягом ВЕСНЯНОГО сезону: березень-червень у порядку черги (по мірі надходження замовлень) та керуючись погодніми умовами.

  • липень-листопад і виконуються протягом ОСІННЬОГО сезону: вересень-грудень у порядку черги (по мірі надходження замовлень) та керуючись погодніми умовами.

Деякі замовлення можуть висилатися двома частинами, так як рослини мають різний період пробудження (весною) чи різний період закінчення вегетації (осінню).


Надаємо гарантію якості саджанців та не несемо ніякої відповідальності за приймання, ріст, цвітіння та транспортування куплених рослин, так як це пов'язано із зовнішніми факторами, котрі не залежать від нас. Будь які поради надаються у відповідності з нашими знаннями.
Скарги (розмір, якість та кількість) рекомендуємо представляти на момент отримання посилки, але не пізніше ніж через 3 дні, письмово або в електронному вигляді з пред'явленням фото.
Залишаємо за собою право на 14 робочих днів для розгляду скарги.
Подача скарги не надає право не здійснювати платіж чи відмінусовувати компенсацію від заборгованості, що підлягає оплаті, не залежно від причин скарги.
Несемо фінансову відповідальність за неякісні товари тільки в тій мірі, якою є їх вартість на момент реалізації.

Відсилаючи замовлення, ми прагнемо щоб Ви залишились задоволені нашими рослинами.

В разі необхідності, для вирішення будь якого питання, найкраще написати нам на електронну адресу вказану на сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефонів.
Гарантуємо, що жодне повідомлення не буде залишене без уваги.

Ми завжди відкриті для побажань та Ваших зауважень.

Дякуємо за Вашу довіру, замовлення та відгуки.