+38 (067) 918-74-74 (багатоканальний)

facebook-30.png  instagram-30.png

"Королева" саду.

"Королева" саду.

"Чарівна красуня" кулясті суцвіття якої прикрашають рослину до пізньої осені.Ошатні суцвіття витончені і ефектні завдяки вінцю пелюсток,що бувають білими, рожевими, блакитними, червоними, фіолетовими і навіть синіми. Вона вишукана у всіх своїх втіленнях і варіаціях та здатна догодити будь-якому садівникові-гурману.  Листя теж по своїй привабливості нічим не поступаються. При правильному догляді вони виростають великими, соковитими і яскравими. Від такої краси важко відмовитися.
Її неможливо не помітити!Вона вражає та розкриває нам свої таємниці ...  .

Але гортензія  обманює нас: пелюсток у неї немає, а є чашолистки які розрослися до невпізнання,спочатку зелені, а згодом у повному кольорі. Ці квіти безплідні і є тільки приманкою для комах. У центрі суцвіття розташовуються крихітні непоказні квіточки, призначені для продовження роду. Найчастіше суцвіття гортензії пофарбовані в білий колір.

Гортензію називають рослинним хамелеоном, але не всі її види можуть змінювати забарвлення квіток. Таку здатність має лише крупнолистова гортензія. Щоб ця чудова квітка відчувала себе комфортно в наших садах, їй необхідний пухкий, кислуватий грунт, багатий гумусом і поживними речовинами.

Гортензія любить свободу і воліє просторі світлі або напівтінисті місця. І, звичайно ж, її треба забезпечити хорошим поливом(так як рослина вологолюбна, поливати потрібно раз в три дні, тижнева норма води, двадцять літрів води, не дарма грецька назва квітки звучить, як «амфора води».) Якщо погода спекотна, то бажано кущик замульчувати соломою або піском. а грунт замульчувати корою хвойних рослин або верховим торфом.


Звичайно, цей перелік не відкриває всього багатства гортензії: а  лише піднімає завісу, яка приховує ще безліч таємничих красот.Посадіть її в своєму саду,і станьте відкривачами нових таємниць.

Повернення до списку