+38 (067) 918-74-74 (багатоканальний)

facebook-30.png  instagram-30.png  viber_icon.png

Чудо світу у Вашому садку.

Рослини-найдосконаліші творіння природи. Їх краса завжди привертала людську увагу. Люди прагнули оточити себе прекрасними дарами рослинного світу. На нашій планеті ростуть безліч дивовижних видів квітів, які нікого не можуть залишити байдужим. Їх досконалість незаперечна.До таких видів без сумніву можна віднести і тризагострений виноград Вічі.
Він користується великою популярністю навіть у професійних ландшафтних дизайнерів, бо має дуже красиве листя і за формою, і за кольором. Та що там ландшафтні дизайнери! В деяких джерелах можна прочитати, що саме тризагострений виноград Вічі був основою Висячих Садів Семіраміди, а це одне з 7 чудес світу! Правда, на сьогодні достеменно не відомо, чи це правда. Але в те, що дикий виноград Вічі міг би рости у ньому, легко віриться, настільки він красивий.

Влітку він радує око красивим зеленим кольором в поєднанні із дрібненькими білими квіточками,восени - чарує червоно-багряними відтінками із темно синіми ягідками. Його листя мають загострену верхівку, і тримаються на довгих черешках.
Дівочий виноград є чудовим сусідом і його можна комбінувати з іншими ліано- подібними рослинами. Наприклад, з плетистими трояндами, так як їх квіти прекрасно поєднуються, плющ буде чудово відтіняти своєю зеленню яскраві осінні фарби Вашого винограду, а клематис  подарує Вам на початку літа свої прекрасні квіти.
Крім того він цінується не тільки за свою високу декоративність, а ще й і невибагливість у догляді. Виноград дуже швидко росте і навіть в перший сезон може створити живу огорожу чи помітну зелену ширму біля стіни будинку або альтанки.

Сподіваємось, Ви надихнулися ідеями прикрасити свій світ за допомогою цього чудового зеленого друга та із задоволенням поринете у ще одну природню магію.

.

Повернення до списку