+38 (067) 918-74-74 (багатоканальний)

facebook-30.png  instagram-30.png

Екзотика у Вашому саду.

Екзотика у Вашому саду.

Зараз багато квітникарів прагнуть вирощувати у своєму саду найрізноманітніші рослини. Їх цікавить все: пишні суцвіття, яскраві кольори, цікаві форми, забарвлення листя. Всіма цими якостями в повній мірі володіють декоративні злаки. Вони зараз як ніколи актуальні в садовому дизайні.

Декоративні трави і злаки -вирощувати такі рослини саме задоволення.Завдяки різноманітності форм декоративні злаки використовують як грунтопокривні рослини, як фон багаторічників, при створенні розаріїв або альпійських гірок. Вони можуть рости як біля водойм, так і на пекучому сонці, і в повній тіні, навіть на заболоченому або, навпаки, сухому грунті. Це абсолютно невибагливі рослини, якщо їм правильно підібрати екологічну нішу.Найбільше тішить той факт, що рости вони можуть в найпроблемніших куточках саду. Якщо є у вас місце, де нічого не росте, бо темно і занадто волого або, навпаки, сухо – сміливо садіть якусь декоративну травичку. 99 відсотків, що вона там приживеться. Вони дуже терплячі і до перепадів рівня вологості,легко переносять і посуху, і надмірне зволоження.


Ранньою весною пробуджується природа і разом з нею першими паростками зеленіють злаки. Влітку, коли пройшов дощ, на листках злаків блищать і сяють крапельки роси в променях сонця. Восени серед пожовклого листя і пониклих, малопривабливих багаторічників вони відіграють провідну роль в саду, і радують рясним цвітінням. А зимою, коли природа ніби спить, вони так красиво обсипані інеєм.

Шматочок степу,перенесений в сад може подарувати Вам величезне задоволення,особливо якщо Ви поціновувач незвичайного та екзотичного.

Повернення до списку